… Når du drømmer at du og Ulrikke Lund er blitt bestevenninner. Sammen spiser dere det vidunderlige nachopotetgullet som ble solgt på Rema 1000 når du enda gikk på barneskolen (les: 7 år siden). Hennes nye partner, som viser seg å faktisk være hennes søskenbarn spiser nachos med dere. Han har capsen bak fram, skikkelig 90s. Egentlig lurer du på hvor frøken Lund har gjort av Ali , men det holder du for deg selv. Litt privatliv må jo jenta ha.
Hånd i hånd går dere mot Trondheim sentrum for å spise is, hvorpå din mor spotter deg og synes det er hyggelig at du har fått deg jentekjæreste.
Sånn i ettertid er jeg egentlig bare glad for at det var Ulrikke jeg drømte om – det kunne jo faktisk vært heksa Ida Wulff.



Vil du kategorisere dette som et mareritt, eller som en fin drøm? Morsomt var det uansett

Iris Marias siste skriblerier blog ..Helgekos
Vel… Innholdet var i grunnen ganske hyggelig, så den kategoriseres faktisk under “fin drøm”
Jeg drømmer myyyyyyyye rart, ikke bli forundret om det kommer flere slike rare saker i tiden fremover
hahaha herregud jeg dør av latter
Hvordan er det mulig å drømme SÅNN?
Monicas siste skriblerier blog ..You’re doing it wrong
Alt er mulig når man er meg skal jeg si deg